ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Новини

Новини: 1303
18 бер. 2020

Дистанційне навчання на телебаченні – канал “Рада” та МОН транслюватимуть відеоуроки

Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал “Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо “Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.
17 бер. 2020

Усі освітяни мають перейти на дистанційну роботу, - МОН

Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти запровадити дистанційний режим роботи працівників. Про це йдеться у наказі відомства, що підписаний в.о. міністра Юрієм Полюхевичем.
17 бер. 2020

Для дітей запустили кампанію щодо заходів безпеки проти коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я спільно з телеканалом ПЛЮС ПЛЮС запустили для дітей комунікаційну кампанію щодо заходів безпеки проти коронавірусу COVID-19.
17 бер. 2020

Щодо організації дистанційного навчання під час карантину

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 №1/9-154, відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА (протокол №5 від 11 березня 2020 року) та з метою дотримання вимог щодо профілактики коронавірусної інфекції з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджено карантин. КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» пропонує рекомендації щодо організації дистанційного навчання під час карантину.
16 бер. 2020

Найчастіші запитання та рекомендації щодо коронавірусу

У зв'язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції та заходами, що вживають уряди країн, щоб запобігти її розповсюдженню, пропонуємо ознайомитись з актуальною інформацією щодо коронавірусу від Всесвітньої організації охорони здоров’я.
16 бер. 2020

5 речей, які треба знати батькам про коронавірус – роз’яснення МОН та МОЗ

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я дали роз’яснення батькам, що та таке коронавірус, як зменшити шанси інфікування для дітей.
13 бер. 2020

Узагальнені результати конкурсного відбору підручників для 3 класу

Звенигородський районний методичний кабінет оприлюднює узагальнені результати конкурсного відбору підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти.
13 бер. 2020

УВАГА!!! ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Пробні тестування перенесено на такі дні: - 4 квітня 2020 року – українська мова і література; - 11 квітня 2020 року – інші навчальні предмети.
12 бер. 2020

Уряд оприлюднив постанову, якою ввів карантин у школах

На сайті уряду опилюднили постанову, за якою школи закривають на карантин з 12 березня до 3 квітня для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.
2 бер. 2020

Формуванню естетичних цінностей учнів на уроках мистецтва

2 березня 2020 року у Звенигородському районному методичному кабінеті відбувся семінар учителів мистецтва 8-11 класів Звенигородського району та Водяницької ОТГ. Красуцька Любов Леонідівна, методист райметодкабінету, розпочала засідання районного методичного об’єднання вчителів мистецтва, яке пройшло у формі круглого столу, наголосила на ролі мистецтва в освітньому процесі, ознайомила з планом проведення.