Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської РДА

 

Новини

Новини: 1362
13 серп. 2020

Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Методичні рекомендації МОН щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, підготовлені спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
29 лип. 2020

200 балів ЗНО-2020! Вітаємо!

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти випускник Звенигородщини отримав найвищі результати за виконання сертифікаційної роботи основної сесії ЗНО.
28 лип. 2020

Попередження про пожежну небезпеку по Черкаській області

Попередження про пожежну небезпеку по Черкаській області
23 лип. 2020

Молодіжна рада

До складу Молодіжної ради запрошуються громадяни України віком від 14 до 29 років!!!
13 лип. 2020

Премія Global Teacher Prize Ukraine

Премія Global Teacher Prize Ukraine допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні
10 лип. 2020

Еразмус+ програма ЄС в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020

Освіта, професійна підготовка, молодь і спорт можуть зробити вагомий внесок, для прискорення соціально-економічних змін, у вирішення нагальних проблем, з якими Європа буде стикатися до кінця цього десятиліття, і в підтримку реалізації стратегії «Європа 2020», направленої на розвиток, рівність, підвищення зайнятості та рівня соціальної інтеграції.
10 лип. 2020

ГОРИЗОНТ 2020: РАМКОВА ПРОГРАМА ЄС З ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ

Україна є одним з провідних міжнародних партнерів ЄС в галузі досліджень та інновацій. Окрім цього, асоційована участь у програмі «Горизонт 2020» розглядається як важливий етап у розвитку партнерських відносин з ЄС, створенні умов для інтеграції країни в європейські та загальносвітові економічні відносини.
8 лип. 2020

Вікі любить Землю

Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.
3 лип. 2020

1 липня розпочнеться повернення коштів за пробне ЗНО

1 липня 2020 року, МОН спільно з ПриватБанком розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні.
30 черв. 2020

Випускний 2020 online

Тисячі випускників шкіл України щороку з нетерпінням чекають випускних урочистостей – дня, коли разом із рідними зможуть прийти до навчального закладу, одягнути випускні сукні і отримати документи про освіту, а також поспілкуватися з друзями-однокласниками, вчителями та зробити спільні фото на пам’ять. Зазвичай у червневі дні своїх випускників проводжає і Звенигородщина. Втім, цього року нові обставини, в яких опинилися освітні заклади через пандемію коронавірусу, не дозволяють провести цей день у звичному форматі. Попереду, у вчорашніх школярів, здача ЗНО, доросле життя зі своїми радощами і труднощами, позаду залишилась безтурботна і весела шкільна пора, дистанційне навчання, #останній дзвінок_ онлайн.