Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської РДА

 


 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО САЙТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


 


ВАРШАВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ «COLLEGIUM HUMANUM» (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВАРШАВА) ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ НА НАВЧАННЯ ДО БАКАЛАВРАТУ АБО МАГІСТРАТУРИ БЕЗ ЗНО/ЄВІ1 червня  День захисту дітейЩодо Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»Профорієнтаційний захід Інституту людини Київського університету імені Бориса ГрінченкаНегативне ставлення до літніх людей скорочує їхні життя - ВООЗВибір майбутньої професії допоможе побудувати успішну кар’єру


 

Новини

9 лист. 2020

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

6 лист. 2020

ДУ «Держґрунтохорона» оголошує про початок Конкурсу дитячих малюнків
З метою привернення уваги до важливості ґрунтів як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем, а також життєво важливого джерела благополуччя людей; підтримки талановитих дітей, екологічного, естетичного і морально-етичного їхнього виховання; заохочення дітей до пізнання нового про ґрунт, проблем його збереження державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» проводить щорічний конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day)

20 жовт. 2020

Набули чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах
З 16 жовтня набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

19 жовт. 2020

Повідомляємо, що курси підвищення кваліфікації та науково-методичні заходи на базі інституту з 15 жовтня 2020 року будуть проходити у ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ
У зв’язку з ростом в Черкаській області епідеміологічної небезпеки ураження коронавірусом COVID – 19, адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – інститут) повідомляє, що курси підвищення кваліфікації та науково-методичні заходи на базі інституту з 15 жовтня 2020 року будуть проходити у ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ.

9 жовт. 2020

Про відзначення у 2020 році Дня захисника України
Лист ЧОІПОПП від 09.10.2020 №256/01-19

9 жовт. 2020

Про проведення превентивних заходів щодо захисту дітей від випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій
На виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини М.М. Кулеби від 01.10.2020 року №15/03-07/1686 навчально-методичний центр психологічної служби КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників ЧОР» надсилає інформаційний лист щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок. 

 


 


 

 

 

Авторизація


запам'ятати


 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
Новини
27 лип. 2021
Варшавський університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) запрошує абітурієнтів на навчання до бакалаврату або магістратури без ЗНО /ЄВІ за такими спеціальностями:
1 черв. 2021
1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям та виховання.
14 квіт. 2021
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»