ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Новини

Новини: 1318
10 лип. 2020

Еразмус+ програма ЄС в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020

Освіта, професійна підготовка, молодь і спорт можуть зробити вагомий внесок, для прискорення соціально-економічних змін, у вирішення нагальних проблем, з якими Європа буде стикатися до кінця цього десятиліття, і в підтримку реалізації стратегії «Європа 2020», направленої на розвиток, рівність, підвищення зайнятості та рівня соціальної інтеграції.
10 лип. 2020

ГОРИЗОНТ 2020: РАМКОВА ПРОГРАМА ЄС З ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ

Україна є одним з провідних міжнародних партнерів ЄС в галузі досліджень та інновацій. Окрім цього, асоційована участь у програмі «Горизонт 2020» розглядається як важливий етап у розвитку партнерських відносин з ЄС, створенні умов для інтеграції країни в європейські та загальносвітові економічні відносини.
8 лип. 2020

Вікі любить Землю

Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.
3 лип. 2020

1 липня розпочнеться повернення коштів за пробне ЗНО

1 липня 2020 року, МОН спільно з ПриватБанком розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні.
30 черв. 2020

Випускний 2020 online

Тисячі випускників шкіл України щороку з нетерпінням чекають випускних урочистостей – дня, коли разом із рідними зможуть прийти до навчального закладу, одягнути випускні сукні і отримати документи про освіту, а також поспілкуватися з друзями-однокласниками, вчителями та зробити спільні фото на пам’ять. Зазвичай у червневі дні своїх випускників проводжає і Звенигородщина. Втім, цього року нові обставини, в яких опинилися освітні заклади через пандемію коронавірусу, не дозволяють провести цей день у звичному форматі. Попереду, у вчорашніх школярів, здача ЗНО, доросле життя зі своїми радощами і труднощами, позаду залишилась безтурботна і весела шкільна пора, дистанційне навчання, #останній дзвінок_ онлайн.
24 черв. 2020

ЗНО: що треба взяти із собою та яких правил дотримуватись

Міністерство освіти і науки створило відеоролик із правилами проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
23 черв. 2020

Директори мають визначити, які випускники хочуть складати підсумкову атестацію у формі ЗНО

Директори шкіл мають визначити випускників, які хочуть складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Випускники, які претендують на отримання Золотої або Срібної медалей, мають право отримати їх без проходження ДПА.
22 черв. 2020

Президент підписав закон, який звільняє випускників шкіл від ДПА

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє випускникам шкіл не складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.
22 черв. 2020

Уряд затвердив механізм повернення коштів учасникам пробного ЗНО-2020

Кабінет Міністрів України на засіданні 17 червня ухвалив постанову щодо повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО у 2020 році.
22 черв. 2020

Онлайн-гра "ДЖУРА-2020"

З 15 по 18 червня 2020 року На Черкащині проходила обласна онлайн-гра "ДЖУРА-2020".