Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської РДА

 

Новини

Новини: 1362
28 трав. 2020

Результативність дистанційної роботи

Протягом всього карантинного періоду методисти ЗРМК, освітяни району плідно працювали над організацією і супроводом дистанційного навчання учнів, розвитком і вдосконаленням навичків роботи з інформаційними ресурсами, освоєнням нових онлайн-інструментів і платформ. А також організовували і брали участь в різноманітних заходах на рівні району та області, залучали до них учнів.
21 трав. 2020

Vyshyvanka_Day_Zvenigorod2020 Онлайн-флешмоб "Звенигородщинa у вишиванцi"

21 травня Україна святкує День вишиванки. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. З нагоди свята освітні заклади Звенигородщини приєдналися до онлайн- флешмобу, використовуючи хештег #Vyshyvanka_Day_Zvenigorod2020 у соціальних мережах та продемонстрували красу своєї вишиваної сорочки і навіть захисної маски, без якої сьогодні не обійтись.
21 трав. 2020

Новий графік проведення ЗНО-2020

Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.
19 трав. 2020

Про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантинуя

Головний санітарний лікар оприлюднив вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів до магістратури.
18 трав. 2020

Розклад Всеукраїнської школи онлайн на 18-22 травня

18 травня 2020 року розпочинається сьомий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Уроки для всіх класів в день трансляції, а також в записі, можна дивитись на YouTube каналі МОН.
16 трав. 2020

День Європи

16 травня відзначається День Європи в Україні. Це чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
15 трав. 2020

МОЯ СІМ'Я - МІЙ ОБЕРІГ

15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.
13 трав. 2020

Оголошення

Про неприпустимість використання методичних матеріалів та ігрових комплектів Six Bricks та Lego Play Box з комерційною метою
13 трав. 2020

Щодо підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» надсилає пропозиції щодо підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівних кадрів освіти у 2021 році.
12 трав. 2020

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня

Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня. Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.