ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Новини

Новини: 1303
17 лют. 2020

Вітаємо переможців обласних олімпіад та їх наставників

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів який проходив з 9 січня по 8 лютого 2020 року у м.Черкаси.
14 лют. 2020

Увага! До відома! Цифрова освіта

Шановні вчителі, батьки та учні! Запрошую Вас долучитися до державного проекту «ДІЯ. Цифрова освіта» , у рамках якого тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво! Долучайте до навчання ваших рідних!
14 лют. 2020

Семінар-практикум вчителів історії і правознавства

14 лютого в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів-спортивному ліцеї Звенигородської районної ради відбувся районний семінар-практикум вчителів історії і правознавства на тему «Проєктна діяльність на уроках суспільних предметів» в якому взяли участь вчителі закладів освіти району та Водяницької ОТГ.
14 лют. 2020

Змагання з настільного тенісу

Традиційно в лютого відбулися змагання з настільного тенісу присвячені пам'яті воїна-інтернаціоналіста Валерія Кравченка,який загинув у Авганістані.
13 лют. 2020

Тренінг «Мультидисциплінарний підхід до виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

13 лютого соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти міста та методист РМК Наталія Лисенко взяли участь у тренінзі на тему: «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» для соціальних працівників різних установ Звенигородського та Тальнівського районів.
13 лют. 2020

Змагання з волейболу

Сьогодні, 13.02.2020 відбулись змагання з волейболу в залік 66 районної Спартакіади школярів, у приміщенні Звенигородської ДЮСШ ім. І.Бадика.
13 лют. 2020

Районний семінар для медичних сестер закладів дошкільної освіти.

13 лютого 2020 року в закладі дошкільної освіти № 1 «Оленка» був проведений районний семінар для медичних сестер закладів дошкільної освіти. На семінарі була розкрита актуальна тема «Організація харчування дітей дошкільного віку в закладах дошкільної освіти».
12 лют. 2020

«І знову пам'ять оживає…»

12 лютого на базі Звенигородського районного Будинку культури імені Тараса Шевченка відбувся 12-й районний військово-патріотичний фестиваль « І знову пам'ять оживає…», присвячений всім воїнам-захисникам, які боронили нашу країну від фашистської навали під час Другої світової війни, Афганської війни і тим, що сьогодні стоять на захисті незалежності та єдності нашої Батьківщини. Цьогоріч у фестивалі взяли участь понад 90 учасників із 15 освітніх закладів району. Також, у рамках фестивалю, діяла фотовиставка юних фотоаматорів на тему «Україна – це ми».
10 лют. 2020

Творча зустріч

10 лютого 2020 року у Звенигородській дитячій школі мистецтв відбулася творча зустріч Боровик Галини Василівни, викладача вищої категорії, викладача-методиста класу сольного співу, та вчителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти Звенигородського району, викладачів Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернату з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, Водяницької ОТГ.
3 лют. 2020

Розпочалась реєстрація на ЗНО 2020

03 лютого розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.