Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської РДА

 

Оздоровлення

2019 рік

Відповідно до наказу МОН від 28.04.2017№ 662 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», розпорядження обласної держадміністрації та наказу відділу освіти Звенигородської РДА№ 85 від 20.05.2019та з метою належної підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії у 2019 р.,  на базі Звенигородської спеціалізованої школи № 3 вже вп’яте було організовано літній мовний табір, який діяв у період з 03.06 по 21.06.2019.

Вчителі англійської мови Харченко О.М., Бойко Л.А., Бабій Н.В. , Демченко В.А., Струтинська О.В. та Трамбовецькій Л.В., Гибало Н.К. брали активну участь у роботі міжшкільного літнього мовного  табору. За цей період у таборі було оздоровлено більше 100 дітей міських шкіл віком від 10-12 років. Основною метою було створення неформальної  атмосфери для спілкування англійською  мовою,  забезпечувався  розвиток індивідуальності дитини, розширювалися знання  про флору Звенигородщини, зокрема про літні ягоди та квіти. Діти  мотивувались  до вивчення англійської мови за рахунок  інтерактивних методів та форм роботи. 12 вихователів ( вчителі англійської мови) та 8 волонтерів – учні старших класів школи проводили заняття, створюючи ситуації з реального життя та використовуючи нестандартні методи та форми навчання.

Табір працював над темою «Цікава англійська влітку». Діти були поділені на 4 загони. Робота мовного табору була організована в таких  напрямках «Спорт», «Прикладне мистецтво», «Ігри», «Світ літніх ягід та квітів». Кожного дня проводилося  заняття з англійської мови. День починався із табірної зустрічі,на якій проводилась зарядка, співався табірний  гімн та повідомлявся розклад на день.  Потім діти займалися у групах, створюючи проекти, граючи в ігри, займаючись прикладним  мистецтвом. Не залишилося також поза увагою оздоровлення вихованців. Учні були у захваті від спортивних змагань, танцювальних флешмобів та екскурсій.

Майстер класи  з образотворчого та театрального мистецтва, комп’ютерні технології, спортивні змагання, ігри, співи та танці – все це наш мовний табір. Підсумком роботи кожної команди став звітний концерт. Діти також отримали неоціненний досвід спілкування з однолітками, знайшли нових друзів та покращили свої знання з англійської мови. Учасники табору залишилися задоволені  та виявили бажання прийти наступного року.

 

Т.П.Слива

 

2018 рік

Літні мовні табори у Звенигородському районі

 

З 29 травня по 15 червня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Звенигородського району працюють літні мовні школи для учнів 4-7 класів: міський мовний табір у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради (100 учнів), Стецівському навчально- виховному комплексі – Малій академії народних мистецтв Звенигородської районної ради (15 учнів), Шевченківському навчально-виховному комплексі Звенигородської районної ради (40 учнів), Княжицькому навчально – виховному комплексі Звенигородської районної ради (15 учнів). Усі учні забезпечені гарячим харчуванням.

Заняття у мовних таборах проводять висококваліфіковані творчі завзяті учителі: Слива Т.П., Демченко В.А., Бабій Н.В., Харченко О.М., Струтинська О.В., Гибало Н.К., Бойко Л.А., Трамбовецька Л.В., Панченко Л.С., Ревенко О.І., Герасимчук І.Ю., Гончаренко Н.В., Шадріна Л.І., Коноваленко Г.Л.,    

Діти мають можливість покращити комунікативні уміння і навички з англійської мови. Заняття відбуваються у спортивному, екологічному, художньо – естетичному напрямку, проводяться екскурсії, організовано творчі майстерні, спортивні змагання, екологічні подорожі.

Бажаємо юним знавцям англійської мови гарного настрою, веселого відпочинку, нових друзів, творчої наснаги. Висловлюємо подяку учителям за любов до учнів та своєї професії, невтомну працю, людяність і доброту.

 


2017 рік

English summer camp "The Rainbow"

 

Відкриття літніх мовних таборів у Звенигородському районі

 29 травня у загальноосвітніх навчальних закладах району  розпочали роботу літні мовні табори.

Третій рік поспіль продовжує свою роботу міський мовний табір у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 «Rainbow». Цього року  літні мовні школи також відкрито у Шевченківському та Княжицькому навчально-виховних комплексах, Козацькій, Ризинській та Стебненській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Стецівському навчально-виховному комплексі. У мовних таборах навчаються і відпочивають учні 5-8 класів. Організовано гаряче харчування. Робота всіх мовних таборів буде спрямована на формування комунікативної компетенції, розвиток критичного мислення та поглиблення знань з англійської мови.

 

Наказ відділу освіти від 06.06.2017 № 222 "Про проведення районного огляду-конкурсу на кращий дитячий табір оздоровлення та відпочинку в 2017 році" ЗАВАНТАЖИТИ

 

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 13.04.2017 № 194 “Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року.

 

Розпорядження Звенигородської районної державної адміністрації від 22.05.2017 № 98 "Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року" ЗАВАНТАЖИТИ

 

Наказ відділу освіти від 15.05.2017 №195 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року" ЗАВАНТАЖИТИ

2016 рік

Наказ відділу освіти від 12.05.2016 №173 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року" ЗАВАНТАЖИТИ

 

Про роботу літнього мовного табору Rainbow” у Звенигородському районі

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2015 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів»  на базі Звенигородської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради було організовано районний літній мовний табір з англійською мовою навчання, який діяв у період з 30 травня по 10 червня 2016 року. Літній мовний табір відвідувало 107 дітей  віком від 10-13 років із міських та сільських загальноосвітніх навчальних закладів. Усі учні були забезпечені гарячим харчуванням, навчально-методичними посібниками та необхідними канцтоварами. 

 Основною метою роботи табору було створення неформальної  атмосфери для спілкування англійською  мовою,  забезпечувався  розвиток індивідуальності дитини, розширювалися знання  про культуру та традиції Англії. Діти  мотивувались  до вивчення англійської мови за рахунок  інтерактивних методів та форм роботи. 10 вихователів ( вчителі англійської мови) та 5 волонтерів з числа  учнів старших класів школи проводили заняття, створюючи ситуації з реального життя та використовуючи нестандартні методи та форми навчання.

Табір працював над темою «Пошук скарбів». Діти були поділені на 4 команди. Робота мовного табору була організована по 4 напрямках «Ігри», «Прикладне мистецтво», «Пісні та танці», «Театральний гурток». Кожного дня проводилося 4 заняття з англійської мови. День починався із табірної зустрічі, потім проводилась спортивна зарядка, співався табірний  гімн і вихователі ознайомлювали учнів із розкладом на день.  Потім діти займалися у групах, створюючи проекти, граючи в ігри, займаючись прикладним  мистецтвом та ставлячи  п’єси. В кінці дня проводився підсумок роботи в групах за день та визначалися  переможці. Так як в кінці табірної зміни діти шукали скарб, підготовка до його знаходження велася щодня. Так, наприклад, діти вивчили правила виживання на безлюдному острові, навчилися читати карту та знаходити предмети за вказівками. Вони також отримали неоціненний досвід спілкування з однолітками, знайшли нових друзів та покращили свої знання з англійської мови.

Під час закриття табірної зміни на святковому концерті дітям було  вручено нагороди та сертифікати. Учасники табору залишилися задоволені  та виявили бажання прийти наступного року.


Літній мовний табір

У Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 30 травня 2016 року розпочав роботу районний літній мовний табір. Покращити свої знання і комунікативні уміння з англійської мови мають змогу учні 5-6, 7-8 класів усіх міських та сільських шкіл району. З учнями працюють учителі англійської мови, учні 10 класів Звенигородської школи №3. Проводяться різнопланові заняття, які включають різні види діяльності: драматичне мистецтво, лінгвістика, спортивні  та художньо-естетичні заняття,  усне спілкування, музичне мистецтво.

Усі учні літнього мовного табору забезпечені гарячим харчуванням та необхідними навчально-дидактичними матеріалами.

При сільських пришкільних таборах Стецівського та Шевченківського навчально-виховних комплексів працюють учнівські загони, які вивчають культуру і традиції країн англомовного світу.

Відвідини рідної землі - Тарасові шляхи на Звенигородщині

Закінчився навчальний рік.  Для школярів розпочинається весела і яскрава пора −канікули. Це багатокольоровий час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером − це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.  

Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися,  духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.  Для учнів Звенигородської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 організований пришкільний табір праці і відпочинку «Тікич».

Під час перебування дітей в таборі, вчителі Коробко В.М.(кл.кер. 6 класу) та Колосінська В.С.(кл.кер. 5 класу), учні школи, завдячуючи TUI турагенції, організували та провели екскурсію «Відвідини рідної землі - Тарасові шляхи на Звенигородщині» (Моринці – Шевченкове – Шампань). Моринці – колиска великого поета, а Кирилівка (тепер Шевченкове) – його перший життєвий навчитель.

 

Лагідні, сповнені життєдайного тепла, сонячні промені голублять прадавню Кирилівку, ніжно доторкаючись до цієї стародавньої, овіяної славною історією, місцини. У тому сліпочуму сяйві потопає садиба унікального Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», який був створений у 1992 році. Саме тут відтворені батьківські хати поета, бережно зберігаються хата дяка, в якій навчався грамоті малий Тарас, маєток пана Енгельгардта, де він служив козачком, віковічні липи і дуби, в дуплах яких Шевченко ховав свої перші малюнки. Тут у Шевченкому діє прекрасний музей Кобзаря, в якому представлений його рід, показано все те, що стосується його дитинства. Окрасою заповідника є роботи скульптора Анатолія Куща «Мене там мати повила», «Тарас малює», «Мені тринадцятий минало».

 Гостинно та привітно в залах літературно-меморіального музею, охайно та затишно у хатині родини Шевченків, із якої прослалася дорога в світ майбутнього Пророка.

Група також відвідала унікальний військово-патріотичний центр-музей «Шампань» на Шевченковій землі, який відомий далеко за межами як Черкащини, так і України. Музей наповнений цінними експонатами. Окрім численного діючого озброєння та обмундирування різних часів, на території розміщено і бойову техніку.

 

Учні та вчителі мали можливість споглядати і створені тематичні панорами під відкритим небом. Організатори музею є справжніми ідейними патріотами, тому вважають, що, в першу чергу, треба берегти історію про відвагу та героїзм наших предків. Завдяки їм і здійснюється національно-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Та найбільше всіх вразила експозиція, пов’язана з долею нашого земляка Тараса Шевченка, який був першим воїном – інтернаціоналістом, що випробував на собі каторжну солдатську службу. Попри щоденні муштри й тисячі кілометрів від рідної землі, Шевченко був завжди з Україною. Тож саме такого «живого» Шевченка – патріота і солдата-борця – відвідали учні в музеї, щоб вклонитися його пам’яті.


2015 рік

Наказ відділу освіти від 18.05.2015 №197 "Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей  у пришкільних  таборах відпочинку у 2015р ЗАВАНТАЖИТИ

 

Уперше на Звенигородщині розпочали роботу літні мовні школи

2 червня 2015 року у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 розпочала роботу літня мовна школа ««Rainbow», яка працюватиме до 16 червня. У школі навчаються 50 учнів з 4 загальноосвітніх закладів району.

Відкриття роботи школи розпочалось з святкової лінійки, на якій учні представили свої загони, а  старшокласники - вожаті подарували   флешмоб вихованцям школи. Після бадьорої зарядки учні розійшлися  на перші заняття.

З юними вихованцями працюватимуть досвідчені учителі та учні – старшокласники.

Бажаємо нашим вихованцям веселого  відпочинку, нових друзів  та приємного спілкування англійською мовою.

Також відкрито пришкільну літню мовну школу «Rainbow» у Стецівському навчально – виховному комплексі І-ІІІ ступенів – МАНМ, у якій навчаються 15 учнів 6-7 класів. З учнями працюють досвідчені учителі іноземних мов Стеценко Інна Григорівна та Шадріна Людмила Іванівна. Метою роботи літньої школи є вдосконалення  умінь і навичок дітей з англійської мови через інтерактивні форми навчання:  драматизацію, рольові та рухливі ігри. Діти за допомогою вихователів створили правила роботи в таборі, виготовили емблеми і оформили своє містечко. Всі необхідні дидактичні матеріали діти виготовляють самостійно.  Більшість занять проводяться на свіжому повітрі, значна увага приділяється розвитку комунікативних умінь.