Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської РДА

 

Випускний 2020 online

30 черв. 2020
Тисячі випускників шкіл України щороку з нетерпінням чекають випускних урочистостей – дня, коли разом із рідними зможуть прийти до навчального закладу, одягнути випускні сукні і отримати документи про освіту, а також поспілкуватися з друзями-однокласниками, вчителями та зробити спільні фото на пам’ять. Зазвичай у червневі дні своїх випускників проводжає і Звенигородщина. Втім, цього року нові обставини, в яких опинилися освітні заклади через пандемію коронавірусу, не дозволяють провести цей день у звичному форматі. Попереду, у вчорашніх школярів, здача ЗНО, доросле життя зі своїми радощами і труднощами, позаду залишилась безтурботна і весела шкільна пора, дистанційне навчання, #останній дзвінок_ онлайн.

 

Тисячі випускників шкіл України щороку з нетерпінням чекають випускних урочистостей – дня, коли разом із рідними зможуть прийти до навчального закладу, одягнути випускні сукні і отримати документи про освіту, а також поспілкуватися з друзями-однокласниками, вчителями та зробити спільні фото на пам’ять. Зазвичай у червневі дні  своїх випускників проводжає і Звенигородщина. Втім, цього року нові обставини, в яких опинилися освітні заклади через пандемію коронавірусу, не дозволяють провести цей день у звичному форматі. Попереду, у вчорашніх школярів, здача ЗНО,  доросле життя зі своїми радощами і труднощами, позаду залишилась безтурботна і весела шкільна пора, дистанційне навчання, #останній дзвінок_ онлайн.  Але шкільні роки назавжди залишаться найсвітлішою, найяскравішою, найприємнішою згадкою. 

В цьому році у доросле життя вирушають 176 випускників 11-х класів. серед яких 27 претендентів на золоту медаль та один на срібну та 261 дев’ятикласник.

Дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

А ще бажаємо вам  зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете зараз, адже від цього залежить ваше майбутнє. У добру путь, дорогі випускники!

 

 

                                                Звенигородський районний методичний кабінет