Гості Шевченківської школи-інтернату – педагоги Лисянщини
У сучасних умовах школа повинна забезпечити формування й розвиток інтелектуальної, творчої, ініціативної особистості, здатної жити у соціумі, принципово нових умовах, реалізувати себе в житті, бути успішною і сприяти розвитку суспільства. Такий процес обумовлений змінами в житті країни, з цією метою на базі Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату пройшов семінар вчителів початкових класів, в якому взяли участь 19 педагогів Лисянського району з методистом початкової освіти відділу освіти Лисянської райдержадміністрації Труш С.П..
Очолила роботу семінару методист початкової освіти відділу освіти Звенигородської райдержадміністрації Красуцька Л.Л.
Відкрила семінар з вітальним листом педагогам Лисянщини від Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату директор школи Терещенко Л.Д.
Гостей цікавило все, чим живе школа, зокрема, молодша ланка: побутові умови для вихованців, навчально-матеріальна база кабінетів початкових класів, організація виховної, позакласної роботи з молодшими школярами, тому програму семінару було складено так, щоб максимально висвітлити життя найменших мешканців Шевченківської школи-інтернату, підготовку їх до майбутнього самостійного життя в суспільстві.
Наші колеги оглянули школу, їдальню, гуртожиток, мистецький корпус, де працюють юні художники. З особливою цікавістю знайомилися з експонатами центрів виховної роботи: залу історії школи, світлиці Тараса Шевченка, кімнати «Дзвони пам’яті», народознавчої світлиці.
Щоб максимально висвітлити свою роботу, наші вчителі та вихователі підготували виставку методичних напрацювань: розробки уроків, виховних заходів, методичні посібники, класні скарбнички, матеріали пошукової роботи.
Багатою та різнобарвною була виставка робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, на якій представлені роботи учнів початкових класів та їх наставників і батьків. Це вироби з бісеру, художня обробка деревини, квілінг, витинанка, вишивка та ін.
Роботу дитячої організації 1-4 класів «Барвінкова країна» висвітлила вчитель 1 класу Кацевич Л.О. в ході презентації досвіду роботи.
Програму традиційного музичного вітання для гостей школи теж було складено з тим, щоб максимально продемонструвати роботу з обдарованими дітьми молодшого віку. Гості щирими оплесками зустрічали виступи юних артистів: вокальних ансамблів «Керелівські козаки», «Перлинки», «Чомучки», ансамблю бального танцю «Райдуга», вокального ансамблю учнів 3 класу, солістів Яцун Софії, Дяченко Ольги. Особливе захоплення викликав виступ учня 4 класу Берегового Івана, який родом з Лисянки, бо причарував глядачів ніжною, чутливою мелодією на сопілці.
На завершення гості поділилися враженнями від зустрічі, подякували за корисну інформацію, яку вони планують використовувати у своїй педагогічній діяльності, висловили бажання продовжити співпрацю.