Семінар - практикум методичного об’єднання вчителів 1 класів Звенигородського району
17 листопада 2015 року в Козацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися міжшкільні педагогічні гостини на тему: «Вдосконалення навичок читання шляхом театрального мистецтва».
Семінар-практикум відкрив директор школи Коваленко С.О., який ознайомив присутніх із навчальним закладом та досягненнями учнів і педагогів початкових класів.
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Король Т.М. представила вчителя 1 класу Мізюк О.Л. та ознайомила з її роботою та досягненнями. Відмітила, що Оксана Леонідівна працює над проблемою «Організація парної та групової роботи з використанням елементів народної педагогіки». З метою її вирішення використовує ІКТ, роздатковий матеріал, дидактичні ігри. Для підвищення своєї майстерності Оксана Леонідівна цікавиться новинками методичної літератури, передовим педагогічним досвідом.
Мізюк О.Л. поділилася надбаннями з досвіду роботи з проблеми «Організація парної та групової роботи з використанням елементів народної педагогіки». Ознайомила присутніх із своєю методичною скарбничкою: презентаціями, розробками уроків та виховних заходів.
В рамках педагогічних гостин було проведено: відкритий урок читання з елементами театралізації на тему: «Закріплення звукових значень букви «ел». Читання складів, слів. Словниково-логічні вправи. Анаграми»; виставка учнівських зошитів та учнівської творчості початкових класів.
Зозуля В.О., заступник директора з навчально – виховної роботи, презентувала роботу вчителів початкових класів щодо національно-патріотичного виховання молодших школярів. Відмітила, що вчителі початкових класів проводять родинні свята, виховні заходи з участю козаків Козацького Куреня Вільного Козацтва; Козацьке свято, посвяту в козачата.
Семінар завершився проведенням круглого столу «Я це роблю так», де всі присутні обмінялися досвідом роботи та виробили рекомендації.
Рекомендації семінару-практикуму
методичного об’єднання вчителів 1 класів Звенигородського району
- Вдосконалювати навички читання шляхом театрального мистецтва.
- Використовувати групові та парні форми роботи навчання з метою вдосконалення навичок читання.
- Розвивати образне мислення, пам’ять засобами театрального мистецтва.
- Виховувати любов, почуття дружби, поваги до старших, взаєморозуміння за допомогою дитячої книги.
- Виховувати патріотичні почуття учнів засобами козацької та народної педагогіки