ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Педагогічний пікнік

30 серп. 2019
Традиційно напередодні нового навчального року проводяться серпневі конференції педагогічних працівників на яких аналізується робота за попередній рік та визначаються завдання на новий навчальний рік. Декілька років поспіль конференція педагогічних працівників району проводилася у форматі серпневих зустрічей. Цьогоріч керівники закладів освіти району зібралися 30 серпня 2019 року на «педагогічний пікнік», що проводився на базі Звенигородської школи-інтернату І-ІІІ ступенів – спортивний ліцей.

Традиційно напередодні нового навчального року проводяться серпневі конференції педагогічних працівників на яких аналізується робота за попередній рік та визначаються завдання на новий навчальний рік.

Декілька років поспіль конференція педагогічних працівників району проводилася у форматі серпневих зустрічей. Цьогоріч керівники закладів   освіти району зібралися 30 серпня 2019 року на «педагогічний пікнік», що проводився на базі Звенигородської школи-інтернату І-ІІІ ступенів – спортивний ліцей.

         Новий формат передбачав проведення ранкових зустрічей відповідно до Концепції «Нова українська школа», які провели начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Кочерга, завідувач РМК Ольга Кульбаченко, методист РМК Любов Красуцька.

У ході обміну інформацією було висвітлено питання: «Про стан освітньої галузі району у 2018-2019 н.р. та завдання на 2019- 2020 навчальний рік.»  (Кочерга Лариса Анатоліївна, начальник відділу освіти),  «Про методичний супровід діяльності закладів освіти в умовах реформування освіти» (Кульбаченко Ольга Вікторівна,      завідувач РМК), «Про здійснення соціально-економічного захисту прав та інтересів працівників освітніх  закладів Звенигородського району у 2019 році.» (Бойко Майя Олександрівна, голова райкому Профспілки    працівників освіти і науки України),  «Запобігання булінгу в освітньому закладі» (Носацький Сергій Дмитрович, директор Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка), «Робота з батьками в закладі дошкільної освіти» (Рєзнік Ольга Євгенієва,  завідувачка дошкільного навчального закладу №1 «Оленка»),  «Створення комфортних умов для навчання вихованців позашкільного закладу» (Озірний Олексій Антонович, директор   ДЮСШ).

         Учителем дня стала Гонтар Людмила Володимирівна,  учитель початкових класів Звенигородської ЗОШ №2 яка зупинилася на питанні «Нова українська школа:успіхи та  виклики першого року впровадження.»

         Наприкінці  педагогічного пікніка начальник відділу освіти подякувала директору Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату Терещенко Ліні Денисівні за плідну і творчу роботу на освітянській ниві на посаді керівника закладу та привітала її з заслуженим відпочинком. До привітання долучилися керівники закладів освіти району. Також в цей день грамоти і сертифікати різного рівня отримали всі ті, хто робив свою справу на високому професійному рівні.