ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

День знань у освітніх закладах Звенигородщини

2 вер. 2019
Свято Першого дзвоника відзначають сьогодні у школах України. По-особливому зустріти школярів вирішили і у освітніх закладах Звенигородського району

Свято Першого дзвоника відзначають сьогодні у школах України. По-особливому зустріти школярів вирішили  і у освітніх закладах Звенигородського району. Формат свята кожна школа могла обирати на свій розсуд.  Окрім традицій проведення «першого дзвоника» у форматі  класичної лінійки, цього року школи намагалися зробити  заходи максимально активними та цікавими як для першокласників, так і для випускників. Було  створено фотозони, організовано та проведено святкові лінійки у ігровому форматі, хода першокласників, загальношкільні квести, ігри-подорожі, конкурси та змагання, флешмоби, танцювальні батли, надування мильних бульбашок, битва фарбами holi та Перший урок. Батьки хоча трохи здивованих, але вдячні за цікаві заходи, а діти були в захваті від нестандартних форм проведення свята.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!