Школа молодого педагога-організатора
Учитель – це той же вчений, але у своїй особливій лабораторії,
де він, всебічно вивчаючи учнів невпинно творить, щоденно веде
пошуки найдосконаліших методів проектування доль і душ людських.
Б.Патон
27 жовтня 2016 року в приміщенні Звенигородського центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районної Школи молодого педагога – організатора. Тема засідання « Організація роботи в закладі та підвищення фахового рівня молодого педагога-організатора ». Зустріла педагогів методист центру творчості Ткаченко Г.В. та провела цікаву екскурсію по закладу.
У 9 навчальних закладах району приступили до роботи молоді педагоги – організатори, тому основною метою засідання школи є сприяння підвищення фахового рівня молодих спеціалістів, удосконалення їхньої майстерності, здобуття нових знань та опанування методики та технології виховання.
Керівник школи молодого педагога-організатора Босенко Людмила Василівна ознайомила з планом роботи ШМПО. Молоді педагоги – організатори мали можливість ознайомитися із своїми посадовими обов’язками, нормативними документами, які використовуються у роботі, плануванням роботи (річне, семестрове, потижневе). Адже планування – це творча справа, тому педагог – організатор має право вибрати такий варіант, який найбільше відповідає його педагогічним переконанням, містить необхідну інформацію та є зручним у повсякденній роботі. За педагогами були закріплені наставники.
Методист РМК Лисенко Наталія Анатоліївна провела анкетування молодих педагогів з метою визначення труднощів, проблем в організації виховної роботи школи «Проблеми, запити, побажання» та надала рекомендації. Усі педагоги – організатори висловили свої побажання, які питання слід обговорити на слідуючих засіданнях, що сподобалося та що можна використати у своїй роботі
На закінчення засідання для налаштування на позитивні емоції методистом РМК Лисенко Н.А була проведена тренінгово вправа «Я можу».