Презентували альманах
Урочистості з нагоди презентації альманаху обласного Шевченківського пленеру «Тараса пензлі оживають» пройшли чудово. Нагадую: в кінці червня 2018 року в селі Шевченкове проходив трьохденний пленер, організаторами якого були Черкаська обласна рада, Черкаська обласна державна адміністрація, Черкаська обласна громадська організація «Світовид».
І ось управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації (начальник Зеленський М.В.) видало альманах «Художній пленер. «Тараса пензлі оживають»», презентація якого і проходила у Черкасах в готельному комплексі «Дніпро» 23 листопада 2018 року.
Святкова, красива, дуже красива актова зала – прес-центр готелю, виставка малюнків переможців пленеру.
Вражала гостинність, увага організаторів свята. Тепла, невимушена обстановка, щирі усмішки, обійми – адже знову зустрілись переможці і призери пленеру, їх наставники.
За круглий стіл сіли перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Петрович Тарасенко, представники управління освіти і науки, управління в справах сім’ї, молоді та спорту, департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, члени журі пленеру, гості.
Вітальне слово і слова щирої подяки організаторам пленеру, дітям, педагогам слухаємо від Валентина Петровича, від заслуженого художника України Івана Васильовича Фізера, від заступника начальника управління в справах сім’ї, молоді та спорту Катерини Коваленко, гостей свята.
На екрані – одна за одною світлини, які розповідають про будні пленеру, про те, як проходив заключний його етап – нагородження переможців, роботи учасників пленеру серед красивої шевченківської природи.
Альманах отримали в подарунок всі переможці пленеру і їх наставники, а педагоги – ще і грамоти.
А потім – святковий стіл з солодощами, кавою і чаєм… І можливість у дітей і дорослих поспілкуватися, планувати зустрічі на літо 2019 року. Всі вірять, що на наступний рік учасників пленеру буде багато, адже він набуває в 2019 році статусу Всеукраїнського, а тому ще більше буде можливостей творчо обдарованим дітям помилуватись красою Шевченкового краю, передати на полотно краєвиди тих місць, де проходило дитинство Т.Г.Шевченка. А наші українці матимуть можливість ще раз порадіти за нашу дітвору, за їх творчі здібності, за їх духовну і душевну красу.
Дякую від дітей, від себе особисто, від учасників презентації альманаху всім організаторам цього прекрасного дійства.
Л.Д.Терещенко, директор
Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату