Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської РДА

Змагання з легкої атлетики

11 квіт. 2014

11 квітня 2014 року  в Звенигородській дитячо-юнацькій спортинвій школі при підтримці обласного відділення з фізичного виховання та спорту Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в  залік обласних комплексних змагань з видів спорту відбулися змагання з легкої атлетики  серед учнівських колективів інтернатних закладів Черкаської області.      На участь у легкоатлетичних перегонах з′їхалися 12 спортивних колективів області.
З вітальним словом до учасників змагань звернулися начальник обласного відділення фізичного виховання та спорту комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України Саприкіна Антоніна Василівна, головний спеціаліст  відділу освіти Звенигородської райдержадміністрації Муленко Зінаїда Михайлівна, які привітали учасників з початком змагань,  побажали успіхів та спортивних  перемог.
Змагання розпочалися у двох групах: серед вихованців спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та серед шкіл-інтернатів санаторного типу, дитячих будинків, спортивного ліцею й спеціалізованої школи-інтернату.
Юнаки та дівчатка молодшої вікової групи змагалися у бігу на 60, 200 метрів, стрибках у довжину.
     В першій групі юних спортсменів серед спеціальних шкіл-інтернатів переможцями стали такі команди: Вільшанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат – І місце;
Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат – ІІ місце,
Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат– ІІІ місце.
Серед команд другої групи учасників загальноосвітніх шкіл-інтернатів
І місце вибороли вихованці Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату, ІІ місце посіла команда Монастирищенської загальноосвітньої школи-інтернату, ІІІ сходинку п′єдесталу здобули вихованці Канівської загальноосвітньої школи-інтернату.
    По закінченню проведення змагань команди – переможці були нагороджені пам′ятними медалями та дипломами .