ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Про дистанційні курси підвищення кваліфікації

8 вер. 2020
Лист ЧОІПОПП від 07.09.2020 №213/01-19

Відповідно до вимог «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (Постанова КМУ від 21.08.2019  № 800 зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 27.12.2019  № 1133) всі педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти повинні щорічно підвищувати рівень своєї професійної компетентності.

Цим листом підтверджуємо, що всі фахові (атестаційні) курси та спеціалізовані експрес-курси підвищення кваліфікації, заплановані на 2020 рік згідно із регіональними замовленнями 2019  року, будуть проведені вчасно та на безоплатній основі.

Для педагогічних працівників, які не ввійшли у списки замовлень, надісланих  органами управління освітою у 2019 році, та які станом на вересень 2020 року ще потребують щорічного підвищення кваліфікації, пропонуємо скористатись додатковою освітньою послугою – пройти навчання за короткотривалими дистанційними курсами професійного розвитку (6, 8 або 30 годин) та отримати документ (сертифікат)  про підвищення кваліфікації відповідного зразка.

Вартість навчання розміщена у навчально-тематичному плані як складовій Програми дистанційного курсу, розміщеної  на сайті інституту за посиланням: https://bit.ly/2DfBrwC

Замовити навчання за короткотривалими дистанційними курсами професійного розвитку можна для групи педагогічних працівників від 20 до 35 осіб (анкета для реєстрації та контактна інформація про автора-розробника курсу також розміщені на сайті за попереднім посиланням).

Замовлення від груп кількістю менше 20 осіб або індивідуальні замовлення  необхідно надсилати на електронну адресу автора-розробника курсу, який в індивідуальному порядку повідомить про спосіб і строки проходження навчання малочисельних груп або індивідуальних замовників.

Навчання за короткотривалими дистанційними курсами професійного розвитку можуть також пройти педагогічні працівники закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

 

Ректор                                                                                 Наталія ЧЕПУРНА