ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

LEGO крокувало Звенигородщиною

14 вер. 2019
14 вересня 2019 року LEGO крокувало Звенигородщиною.

14 вересня 2019 року LEGO крокувало Звенигородщиною.

У Звенигородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся додатковий одноденний тренінг «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the LEGO Foundation» для вчителів 1 та 2 класів Звенигородського району, проведений тренером Любов’ю Красуцькою. Педагоги вдосконали навики роботи, які допоможуть їм впроваджувати ігрові та діяльнісні технології навчання  в освітній процес у рамках реалізації Концепції «Нова українська школа».

У ранковому колі, індивідуально, у парах та команді, з посмішкою на обличчі та вправністю десяти пальчиків, присутні творчо працювали з цеглинками LEGO, надихали один одного на нові ідеї, викликали позитивні емоції. Педагоги вміло виконували завдання з методичних посібників «Шість цеглинок» та «Гра по- новому, навчання по-іншому». Всі види  допоможуть вчителям грати по-новому, щоб по-іншому навчати учнів.

         Дякуємо Каюку Володимиру Сергійовичу, директору, та  Бойко Наталії Леонідівні, заступнику директора, Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, за створені умови для проведення тренінгу.

Шановні колеги, спасибі за теплу зустріч та розуміння.  

 

Методист РМК Любов Красуцька