ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Тренінг для вчителів Нової української школи

23 серп. 2019
З 12 по 23 cерпня 2019 року на базі Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено очну сесію підготовки вчителів початкових класів для роботи в умовах Нової української школи. Це один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання.

 

З 12 по 23 cерпня 2019 року на базі Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено очну сесію  підготовки вчителів початкових класів для роботи в умовах Нової української школи. Це один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання.

Навчанням охоплено всіх бажаючих педагогів міста Звенигородки, Звенигородського району, Водяницької ОТГ, Шевченківської ОТГ та міста Ватутіне, які опрацювали  дистанційний онлайн – курс на порталі EdEra.

Процес навчання організований регіональними тренерами: Красуцькою Любов’ю Леонідівною, методистом районного методичного кабінету відділу освіти Звенигородської районної державної адміністрації, та Клопотенко Ніною Григорівною, методистом міського методичного кабінету Ватутінської міської ради, відповідно до Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Тренери Нової української школи ознайомили учасників із програмою навчання та провели всі модулі.  Педагоги були об’єднані у 2 групи та опрацювали концепцію Нової української школи, Державний стандарт початкової освіти, начальні програми, ознайомилися з Базовим навчальним планом, змістом Типових освітніх програм, особливостями організації ефективного і безпечного освітнього середовища, різними формами інтеграції, з основними поняттями інклюзивної освіти, шляхами співпраці з батьками, особливостями оцінювання, переглянули відеоролики, презентації, ділилися думками у «Щоденнику вражень».

Щоранку тренінг розпочинався з ранкового кола, і педагоги мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю. Учасники із задоволенням працювали в групах, планували тематичний день, створювали власні макети класних кімнат, відпрацювали практичні навики ефективного використання наборів LEGO в навчанні дітей, брали активну участь у вирішенні актуальних питань щодо навчання на основі запитів учнів через дослідження, використання множинного інтелекту.

У ході занять учителі розкрили свої професійні здібності, налаштували себе на реалізацію концепції Нової української школи, усвідомили набуття необхідного практичного досвіду для роботи у нових умовах.

Дякуємо директору спеціалізованої школи № 3 м. Звенигородки Дубенській О.В. та вчителю  Покотило Н.О. за створені комфортні умови для проведення навчання вчителів Нової української школи. Очна сесія пройшла успішно!

 

 

Любов Красуцька, методист районного методичного кабінету відділу освіти Звенигородської районної державної адміністрації.