ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Літній мовний табір

24 черв. 2019
Відповідно до наказу МОН від 28.04.2017№ 662 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», розпорядження обласної держадміністрації та наказу відділу освіти Звенигородської РДА№ 85 від 20.05.2019та з метою належної підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії у 2019 р., на базі Звенигородської спеціалізованої школи № 3 вже вп’яте було організовано літній мовний табір, який діяв у період з 03.06 по 21.06.2019.

Відповідно до наказу МОН від 28.04.2017№ 662 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», розпорядження обласної держадміністрації та наказу відділу освіти Звенигородської РДА№ 85 від 20.05.2019та з метою належної підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії у 2019 р.,  на базі Звенигородської спеціалізованої школи № 3 вже вп’яте було організовано літній мовний табір, який діяв у період з 03.06 по 21.06.2019.

Вчителі англійської мови Харченко О.М., Бойко Л.А., Бабій Н.В. , Демченко В.А., Струтинська О.В. та Трамбовецькій Л.В., Гибало Н.К. брали активну участь у роботі міжшкільного літнього мовного  табору. За цей період у таборі було оздоровлено більше 100 дітей міських шкіл віком від 10-12 років. Основною метою було створення неформальної  атмосфери для спілкування англійською  мовою,  забезпечувався  розвиток індивідуальності дитини, розширювалися знання  про флору Звенигородщини, зокрема про літні ягоди та квіти. Діти  мотивувались  до вивчення англійської мови за рахунок  інтерактивних методів та форм роботи. 12 вихователів ( вчителі англійської мови) та 8 волонтерів – учні старших класів школи проводили заняття, створюючи ситуації з реального життя та використовуючи нестандартні методи та форми навчання.

Табір працював над темою «Цікава англійська влітку». Діти були поділені на 4 загони. Робота мовного табору була організована в таких  напрямках «Спорт», «Прикладне мистецтво», «Ігри», «Світ літніх ягід та квітів». Кожного дня проводилося  заняття з англійської мови. День починався із табірної зустрічі,на якій проводилась зарядка, співався табірний  гімн та повідомлявся розклад на день.  Потім діти займалися у групах, створюючи проекти, граючи в ігри, займаючись прикладним  мистецтвом. Не залишилося також поза увагою оздоровлення вихованців. Учні були у захваті від спортивних змагань, танцювальних флешмобів та екскурсій.

Майстер класи  з образотворчого та театрального мистецтва, комп’ютерні технології, спортивні змагання, ігри, співи та танці – все це наш мовний табір. Підсумком роботи кожної команди став звітний концерт. Діти також отримали неоціненний досвід спілкування з однолітками, знайшли нових друзів та покращили свої знання з англійської мови. Учасники табору залишилися задоволені  та виявили бажання прийти наступного року.

Т.П.Слива