ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Новини

Новини: 1158
14 лют. 2019

«Стоп булінг!»

У Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів - спортивному ліцеї у межах проекту мін’юсту «Я маю право!» пройшла правопросвітницька кампанія «Стоп булінг», у рамках якої відбулися флешмоби, лекції, тренінги, години відкритих думок, обговорення тематичних відеосюжетів, поширено інформаційні буклети «Зупинимо булінг!» серед учнів та батьків.
13 лют. 2019

Сучасні підходи щодо викладання інформатики в школі

13 лютого в Стецівському НВК МАНМ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів інформатики на тему «Сучасні підходи щодо викладання інформатики в школі».
8 лют. 2019

Військово-патріотичний фестиваль « І знову пам'ять оживає…»

8 лютого на базі Звенигородського районного Будинку культури імені Тараса Шевченка за сприяння відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Звенигородської РДА, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану відбувся 11-й районний військово-патріотичний фестиваль « І знову пам'ять оживає…», присвячений всім воїнам-захисникам, які боронили нашу країну від фашистської навали під час Другої світової війни, Афганської війни і тим, що сьогодні стоять на захисті незалежності та єдності нашої Батьківщини.
8 лют. 2019

Семінар-практикум вчителів правознавства

08 лютого відбувся районний семінар-практикум вчителів правознавства на тему «Сучасні підходи щодо викладання основ правознавства та громадянської освіти в школі». В зв’язку з карантином в Моринському НВК І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка захід відбувся в районному методичному кабінеті відділу освіти Звенигородської РДА.
6 лют. 2019

МОН: школи мають врахувати думку дітей на ДПА

Під час вибору третього предмета на ДПА в 9-му класі педагогічна рада школи має враховувати побажання учнів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич
5 лют. 2019

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Сьогодні, 5 лютого, уся світова спільнота відзначає День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day).
5 лют. 2019

Ми патріоти Черкащини - 2018

За активну життєву позицію, участь у обласному інтернет-проекті «Ми патріоти Черкащини – 2018» та творчий підхід у реалізації поставлених цілей осередок Ліги старшокласників Звенигородського району нагороджено дипломом КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
5 лют. 2019

Чекаємо повернення військовополонених

29 січня на базі районного краєзнавчого музею ім. Т.Г.Шевченка для вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» Звенигородського центру дитячої та юнацької творчості було проведено тематичний захід «Звенигора стоїть віками на сторожі краю».
4 лют. 2019

Тренінг «Сучасні підходи до реалізації музично-естетичного компоненту інтегрованого курсу «Мистецтво»»

4 лютого 2019 року у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся навчальний тренінг «Сучасні підходи до реалізації музично-естетичного компоненту інтегрованого курсу «Мистецтво»»
4 лют. 2019

5 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО

5 лютого розпочинається реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.