ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО САЙТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


 

 

Звенигородський відділ освіти щиро вітає всіх, хто активно працює в освітянській галузі! Бажаємо Вам щасливої долі, творчої наснаги, здійснення планів та мрій! Нехай усім вистачить сил і здоров'я для відповідальної, кропіткої роботи, нехай кожний Ваш день поряд з дитиною починається радістю, а закінчується миром! Сподіваємося, що наш сайт стане корисним також для школярів і їх батьків. Запрошуємо всіх до співпраці в системі освіти.Досвід кращихЗмагання з футболуОбласний- зональний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮП 2019Семінар-практикум вчителів історії та правознавстваІнноваційний пошук освітян ЧеркащиниВсесвітній день здоров`я


 

Новини

18 квіт. 2019

МОН затвердило прядок інституційного аудиту в школах
Міністерство освіти і науки затвердило порядок проведення інституційного аудиту в школах.

4 квіт. 2019

Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році
Лист МОН України від 27.03.2019 №1/9-196 "Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році"

4 квіт. 2019

Про проведення інформаційної кампанії
Відповідно до листа управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації від 12.03.2019 № 02/10-02-15/652 щодо проведення інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення обізнаності громадян про цінність ранньоквітучих видів рослин та необхідності їх збереження, надсилаємо для поширення серед закладів освіти вашого регіону електронний варіант видання „Первоцвіти Черкащини“.

27 бер. 2019

МОН затвердило підручники для 5, 10 та 11 класів, які надрукують цього року
Міністерство освіти і науки затвердило перелік підручників для 5, 10 та 11 класів, які надрукують за державні кошти у 2019 році.

12 бер. 2019

КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 6 ТА 11 КЛАСІВ
З 12 березня по 24 березня 2019 року в електронній бібліотеці педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 6 та 11 класів

25 лют. 2019

ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ ЗАПРОШУЄ ВЧИТЕЛІВ ЗДІЙСНИТИ ВІЛЬНИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 2 КЛАСУ
З 25 лютого по 10 березня 2019 року в електронній бібліотеці https://lib.imzo.gov.ua/ педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 2 класу. 

 


 

 


 

Авторизація


запам'ятати


 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новини
16 квіт. 2019
З 9 по 11 квітня у м.Ковелі на Волині проходив третій (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2019». У номінації «Географія» Черкаську область представляв переможець обласного туру - Шаров Юрій Михайлович, учитель географії, директор Стебненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради. Нелегкими були випробування третього туру конкурсу та підтримка колег допомагала, надихала і дарувала нові ідеї для змагань із сильними конкурсантами. У нелегкій боротьбі Юрій Михайлович вийшов у фінал та увійшов у десятку кращих педагогів України.
13 квіт. 2019
13 квітня на стадіоні «Колос» відбулися обласні зональні змагання в залік 25 обласних комплексних навчально-виховних заходах серед школярів з футболу у 2019 році.
12 квіт. 2019
Перші весняні промінці сонця зігріли вчителів 1 класів Звенигородського району в Юрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Зустріч розпочалася у першому класі, який комфортно мешкає у дошкільному закладі та щодня досліджує навколишній світ в умовах Нової української школи. Юні вихованці подарували колегам концерт та проявили свої можливості під час проведення інтегрованого навчання, зокрема діяльнісний підхід «Щоденні 3» та «Щоденні 5» разом, з учителем початкових класів Марією Кирилівною Музиченко.
12 квіт. 2019
12 квітня в місті Звенигородка в приміщенні районного будинку культури ім.. Т.Г. Шевченка відбувся другий обласний-зональний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних.
12 квіт. 2019
12 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Звенигородської РДА відбувся районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства на якому було презентовано новий інтерактивний ресурс – «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя» – збірку методичних розробок про багатогранну історію та пам’ять Бабиного Яру у місцевому та загальноукраїнському контексті.
11 квіт. 2019
11 квітня 2019 році в закладі дошкільної освіти № 7 «Червоненька квіточка » відбувся семінар – практикум школи наступності дошкільної та початкової освіти. Тема семінару дуже актуальна в наш час це «Екологічний квест, як освітня технологія». Алла Василівна Поліщук провела з дітьми старшої групи «Екологічний квест « У бджолину велику родину, усі дружно йдемо на гостину »».