ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО САЙТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


 

 

Звенигородський відділ освіти щиро вітає всіх, хто активно працює в освітянській галузі! Бажаємо Вам щасливої долі, творчої наснаги, здійснення планів та мрій! Нехай усім вистачить сил і здоров'я для відповідальної, кропіткої роботи, нехай кожний Ваш день поряд з дитиною починається радістю, а закінчується миром! Сподіваємося, що наш сайт стане корисним також для школярів і їх батьків. Запрошуємо всіх до співпраці в системі освіти.День Соборності УкраїниДозволь собі бути щасливимЗмінено реквізити банківських рахунків!Семінар - практикум учителів  трудового навчання Юні знавці БібліїCемінар учителів основ здоров’я


 

Новини

27 січ. 2020

Сертифікація
За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти станом на 23.01.2020 по Черкаській області зареєструвалися 22 вчителі початкових класів для проходження сертифікації в 2020 році (за квотою 63).

24 січ. 2020

Щодо профорієнтації молоді
Лист МОН України від 23.01.2020 №1/9-42

15 січ. 2020

Як заповнювати класний журнал початківців НУШ – методичні рекомендації
Як заповнювати класний журнал початківців НУШ – методичні рекомендації

10 січ. 2020

Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід
Методичний посібник "Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід", який є продовженням системного підходу до розбудови безпечного освітнього середовища із залученням працівників та працівниць закладів освіти, а також дітей і молоді.

9 січ. 2020

Як отримати доплату вчителям, які пройшли сертифікацію – роз’яснення МОН
Міністерство освіти і науки дало роз’яснення місцевій владі щодо виплати надбавок вчителям, які пройшли сертифікацію. 

 


 

 


Авторизація


запам'ятати


 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новини
22 січ. 2020
День Соборності – свято України , яке відзначають щорічно 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
21 січ. 2020
21 січня 2020 року практичні психологи, соціальні педагоги освітніх закладів міста та методисти РМК Людмила Шкапенко і Наталія Лисенко взяли участь у тренінгу «Дозволь собі бути щасливим», який провела Ольга Сергіївна Дубик, практичний психолог Звенигородської школи І-ІІІст. ім.. Т.Шевченка.
20 січ. 2020
Звертаємо вашу увагу! З січня 2020 року змінено реквізити банківських рахунків для оплати батьківської плати за харчування у дошкільних закладах міста.
15 січ. 2020
15 січня 2020 року у Неморозькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся районний семінар - практикум учителів трудового навчання на тему : «Розвиток естетичних компетенцій учнів на уроках трудового навчання в умовах особистісно-зорієнтованого підходу».
10 січ. 2020
10 січня 2020 року в приміщенні Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради відбулася зональна обласна олімпіада «Юні знавці Біблії» в якій взяли участь 46 учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Звенигородського, Катеринопільського, Лисянського районів, м.Ватутіно, Шевченківської ОТГ, Бужанської ОТГ.
9 січ. 2020
09 січня 2020 року на базі Звенигородської спеціалізованої школи №3 було проведено районний семінар-практикум для вчителів біології на тему «Використання мультимедійних засобів навчання для проведення лабораторних робіт з біології».