ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО САЙТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


 

 

Звенигородський відділ освіти щиро вітає всіх, хто активно працює в освітянській галузі! Бажаємо Вам щасливої долі, творчої наснаги, здійснення планів та мрій! Нехай усім вистачить сил і здоров'я для відповідальної, кропіткої роботи, нехай кожний Ваш день поряд з дитиною починається радістю, а закінчується миром! Сподіваємося, що наш сайт стане корисним також для школярів і їх батьків. Запрошуємо всіх до співпраці в системі освіти.Небесна Сотня. Герої не вмирають…Засідання районного  клубу  молодого вихователя Обласна акція  «СТОП  булінг»Вже пройшло тридцять літ, промайнуло птахами, Проте пам’ять болить про події Афгана…«Стоп булінг!» Сучасні підходи щодо викладання інформатики в школі


 

Новини

18 лют. 2019

Лист МОН України щодо дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної освіти
Лист Міністерства освіти і науки України від 14.02. 2019 року № 1/11-1491 «Щодо організації роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти» та Інструктивно-методичні рекомендації

7 лют. 2019

Про проведення Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників
Про проведення Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

5 лют. 2019

Про проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту
Про проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту

5 лют. 2019

Стоп булінг
Правопросвітницька кампанія "СТОП булінг"

29 січ. 2019

ДПА з іноземної мови в 9-му класі включатиме аудіювання, щоб учні могли заздалегідь підготуватися до такого формату на ЗНО в 11-му
Щоб учні шкіл могли заздалегідь підготуватися до аудіювання під час ЗНО з іноземної мови в 11-му класі, з цього року впроваджується аудіювання як частина ДПА з іноземної мови в 9-му класі. Про це йдеться в методичних рекомендаціях до проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 н. р.

22 січ. 2019

Заходи до Дня безпечного Інтернету 2019
05 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» 

 


 

 


 

Авторизація


запам'ятати


 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новини
20 лют. 2019
З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги до подвигу Героїв Небесної Сотні у освітніх закладах району проведено інформаційний марафон пам’яті під загальним гаслом «Небесна Сотня. Герої не вмирають…»
19 лют. 2019
19 лютого в закладі дошкільної освіти № 7 «Червоненька квіточка», проведено засідання районного клубу молодого вихователя на тему «Формування мовленнєвої компетенції дошкільника засобами народознавства, керівник Наталія Нестеровська
18 лют. 2019
Отримавши естафету від Чорнобаївського району учні Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 долучилися до акції та відзняли відеоролик «Стоп булінг. Ми за дружбу». Естафету передано Корсунь-Шевченківському району.
15 лют. 2019
15 лютого 2019 року в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.
14 лют. 2019
У Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів - спортивному ліцеї у межах проекту мін’юсту «Я маю право!» пройшла правопросвітницька кампанія «Стоп булінг», у рамках якої відбулися флешмоби, лекції, тренінги, години відкритих думок, обговорення тематичних відеосюжетів, поширено інформаційні буклети «Зупинимо булінг!» серед учнів та батьків.
13 лют. 2019
13 лютого в Стецівському НВК МАНМ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів інформатики на тему «Сучасні підходи щодо викладання інформатики в школі».