ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Новини

Новини: 1131
16 квіт. 2019

Досвід кращих

З 9 по 11 квітня у м.Ковелі на Волині проходив третій (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2019». У номінації «Географія» Черкаську область представляв переможець обласного туру - Шаров Юрій Михайлович, учитель географії, директор Стебненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради. Нелегкими були випробування третього туру конкурсу та підтримка колег допомагала, надихала і дарувала нові ідеї для змагань із сильними конкурсантами. У нелегкій боротьбі Юрій Михайлович вийшов у фінал та увійшов у десятку кращих педагогів України.
13 квіт. 2019

Змагання з футболу

13 квітня на стадіоні «Колос» відбулися обласні зональні змагання в залік 25 обласних комплексних навчально-виховних заходах серед школярів з футболу у 2019 році.
12 квіт. 2019

Семінар вичтелів початкових класів

Перші весняні промінці сонця зігріли вчителів 1 класів Звенигородського району в Юрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Зустріч розпочалася у першому класі, який комфортно мешкає у дошкільному закладі та щодня досліджує навколишній світ в умовах Нової української школи. Юні вихованці подарували колегам концерт та проявили свої можливості під час проведення інтегрованого навчання, зокрема діяльнісний підхід «Щоденні 3» та «Щоденні 5» разом, з учителем початкових класів Марією Кирилівною Музиченко.
12 квіт. 2019

Обласний- зональний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮП 2019

12 квітня в місті Звенигородка в приміщенні районного будинку культури ім.. Т.Г. Шевченка відбувся другий обласний-зональний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних.
12 квіт. 2019

Семінар-практикум вчителів історії та правознавства

12 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Звенигородської РДА відбувся районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства на якому було презентовано новий інтерактивний ресурс – «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя» – збірку методичних розробок про багатогранну історію та пам’ять Бабиного Яру у місцевому та загальноукраїнському контексті.
11 квіт. 2019

Семінар – практикум школи наступності дошкільної та початкової освіти

11 квітня 2019 році в закладі дошкільної освіти № 7 «Червоненька квіточка » відбувся семінар – практикум школи наступності дошкільної та початкової освіти. Тема семінару дуже актуальна в наш час це «Екологічний квест, як освітня технологія». Алла Василівна Поліщук провела з дітьми старшої групи «Екологічний квест « У бджолину велику родину, усі дружно йдемо на гостину »».
11 квіт. 2019

Інноваційний пошук освітян Черкащини

З 9 по 11 квітня 2019 року на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» проходила ХХІV обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини».
7 квіт. 2019

Всесвітній день здоров`я

Всесвітній день здоров`я у закладах загальної середньої освіти району
5 квіт. 2019

Атестація педагогічних працівників району

5 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Звенигородської РДА на якому було проатестовано 48 педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
3 квіт. 2019

Семінар-практикум учителів основи здоров’я

03.04.2019 року на стадіоні міста Звенигородка відбувся практичний семінар вчителів предмету «Основи здоров'я». Тема семінару « Активні форми взаємодії як засіб розвитку творчої атмосфери на уроках основ здоров'я»