ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Новини

Новини: 1101
20 лют. 2019

Небесна Сотня. Герої не вмирають…

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги до подвигу Героїв Небесної Сотні у освітніх закладах району проведено інформаційний марафон пам’яті під загальним гаслом «Небесна Сотня. Герої не вмирають…»
19 лют. 2019

Засідання районного клубу молодого вихователя

19 лютого в закладі дошкільної освіти № 7 «Червоненька квіточка», проведено засідання районного клубу молодого вихователя на тему «Формування мовленнєвої компетенції дошкільника засобами народознавства, керівник Наталія Нестеровська
18 лют. 2019

Обласна акція «СТОП булінг»

Отримавши естафету від Чорнобаївського району учні Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 долучилися до акції та відзняли відеоролик «Стоп булінг. Ми за дружбу». Естафету передано Корсунь-Шевченківському району.
15 лют. 2019

Вже пройшло тридцять літ, промайнуло птахами, Проте пам’ять болить про події Афгана…

15 лютого 2019 року в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.
14 лют. 2019

«Стоп булінг!»

У Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів - спортивному ліцеї у межах проекту мін’юсту «Я маю право!» пройшла правопросвітницька кампанія «Стоп булінг», у рамках якої відбулися флешмоби, лекції, тренінги, години відкритих думок, обговорення тематичних відеосюжетів, поширено інформаційні буклети «Зупинимо булінг!» серед учнів та батьків.
13 лют. 2019

Сучасні підходи щодо викладання інформатики в школі

13 лютого в Стецівському НВК МАНМ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів інформатики на тему «Сучасні підходи щодо викладання інформатики в школі».
8 лют. 2019

Військово-патріотичний фестиваль « І знову пам'ять оживає…»

8 лютого на базі Звенигородського районного Будинку культури імені Тараса Шевченка за сприяння відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Звенигородської РДА, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану відбувся 11-й районний військово-патріотичний фестиваль « І знову пам'ять оживає…», присвячений всім воїнам-захисникам, які боронили нашу країну від фашистської навали під час Другої світової війни, Афганської війни і тим, що сьогодні стоять на захисті незалежності та єдності нашої Батьківщини.
8 лют. 2019

Семінар-практикум вчителів правознавства

08 лютого відбувся районний семінар-практикум вчителів правознавства на тему «Сучасні підходи щодо викладання основ правознавства та громадянської освіти в школі». В зв’язку з карантином в Моринському НВК І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка захід відбувся в районному методичному кабінеті відділу освіти Звенигородської РДА.
6 лют. 2019

МОН: школи мають врахувати думку дітей на ДПА

Під час вибору третього предмета на ДПА в 9-му класі педагогічна рада школи має враховувати побажання учнів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич
5 лют. 2019

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Сьогодні, 5 лютого, уся світова спільнота відзначає День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day).