ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Новини

Новини: 1158
19 бер. 2019

Районний Фестиваль дружин юних пожежників 2019

З метою навчання підростаючого покоління правил безпечної поведінки, навичок індивідуальних та колективних дій в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, формування в учнівської молоді поваги до професії пожежника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя 19 березня відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.
19 бер. 2019

Районний семінар учителів - логопедів

19 березня 2019 р. у Звенигородській спеціалізовані й школі I – III ступенів імені Тараса Шевченка відбувся районний семінар учителів - логопедів «Формування орфографічних навичок в учнів початкових класів з порушеннями писемного мовлення».
15 бер. 2019

Вітаємо з перемогою!

За підсумками розгляду та оцінки конкурсних матеріалів учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» переможцем у номінації «Керівник гуртка 2019» стала Марущак Людмила Іванівна, керівник гуртків турисько-краєзнавчого напряму Звенигородського центру дитячої та юнацької творчості.
14 бер. 2019

День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань 13-14 березня в освітніх закладах району було проведено низку тематичних заходів
14 бер. 2019

Діяльність педагога-організатора щодо формування у молодого покоління національної свідомості, любові до України

14 березня 2019 року на базі Княжицького навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар - практикум педагогів-організаторів на тему «Діяльність педагога-організатора щодо формування у молодого покоління національної свідомості, любові до України», у якому взяли участь методист РМК Наталія Лисенко та педагоги-організатори освітніх закладів району.
12 бер. 2019

Здоров'язберігаючі технології на уроках фізичної культури

12 березня 2019 року на базі Озірянській ЗОШ І-ІІ ступенів з метою обміну досвідом відбувся районний семінар вчителів фізичної культури на тему: «Здоров'язберігаючі технології на уроках фізичної культури».
11 бер. 2019

Результати вибору закладами загальної середньої освіти району проектів-підручників для 2 класу

Результати вибору закладами загальної середньої освіти району проектів-підручників для учнів 2 класу
7 бер. 2019

Ми українці! Всі – одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я!

Районна акція «Селфі з Шевченком»
5 бер. 2019

Зональний етап обласного конкурсу «Знавці права» відбувся у Звенигородці

Відповідно до листа Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації «Про проведення І відбіркового туру конкурсу «Знавці права»» від 26.02.2019 року №02/11-02/516 у приміщенні Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів-спортивному ліцеї (м. Звенигородка, вул. Давидова, 17) 05.03.2019 року було проведено І відбірковий (письмовий) зональний тур обласного конкурсу «Знавці права» для учнів 11 класів.
5 бер. 2019

Вітаємо переможців обласних олімпіад і їх наставників

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. І можемо підвести підсумки в них у 2018-2019 навчальному році.