ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Новини

Новини: 1158
17 трав. 2019

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”)

Відповідно до наказу відділу освіти Звенигородської районної державної адміністрації №63 від 22.04.2019 року, з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, 17 травня 2019 року на базі Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка був проведений районний етап гри «Сокіл («Джура»).
17 трав. 2019

Команда «Екстрім» стала призером обласного фестивалю ДЮП 2019

17 травня у Черкасах на гостинній сцені Черкаського міського Будинку культури імені Івана Кулика відбувся обласний етап 25-го Ювілейного Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Пройшовши непростий відбір районних та зональних етапів, право представляти свої школи на обласному фестивалі вибороли 6 команд. Маючи вже власні традиції та досвід перемог, як на районному так і зональному етапах, до Черкас завітала і команда «Екстрім» Звенигородської спеціалізованої школи №1.
16 трав. 2019

Зліт лідерів учнівського самоврядування

16 травня на базі Звенигородського центру дитячої та юнацької творчості відбувся черговий районний зліт лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Звенигородського району. Делегації від 15 учнівських колективів освітніх закладів прибули на зліт, щоб підвести підсумки своєї діяльності за 2018-2019 навчальний рік та визначити завдання на 2019-2020 навчальний рік
9 трав. 2019

Памятаємо! Перемагаємо!

Пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна та з метою виховування мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої світової війни 7 - 8 травня в освітніх закладах району були проведені заходи до Дня пам`яті і примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
7 трав. 2019

Обласна звітно-виборча конференція Ліги старшокласників

7 травня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкаської області. Наш район представляв Президент районної Ліги Павло Могильний, учень Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка.
26 квіт. 2019

Міська акція «Прикрасимо Великоднє дерево»

З метою відродження та поширення великодніх традицій за ініціативи відділу освіти, районного методичного кабінету, підтримки та участі освітніх закладів міста 25 квітня на центральній площі міста було проведено міську акцію ,,Прикрасимо Великоднє дерево’’.
26 квіт. 2019

Чорнобиль не має минулого…

Минає 33-річниця з дня аварії на Чорнобильській АЕС, проте біль в серцях не вщухає. Кожного року, 26 квітня повертає нас у 1986 рік. Рік, коли о першій годині 23 хв 40 секунд над 4-м реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум’я. З ночі 25 на 26 квітня розпочався новий відлік часу для України – трагічний, печальний, гіркий.
16 квіт. 2019

Досвід кращих

З 9 по 11 квітня у м.Ковелі на Волині проходив третій (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2019». У номінації «Географія» Черкаську область представляв переможець обласного туру - Шаров Юрій Михайлович, учитель географії, директор Стебненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради. Нелегкими були випробування третього туру конкурсу та підтримка колег допомагала, надихала і дарувала нові ідеї для змагань із сильними конкурсантами. У нелегкій боротьбі Юрій Михайлович вийшов у фінал та увійшов у десятку кращих педагогів України.
13 квіт. 2019

Змагання з футболу

13 квітня на стадіоні «Колос» відбулися обласні зональні змагання в залік 25 обласних комплексних навчально-виховних заходах серед школярів з футболу у 2019 році.
12 квіт. 2019

Семінар вичтелів початкових класів

Перші весняні промінці сонця зігріли вчителів 1 класів Звенигородського району в Юрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Зустріч розпочалася у першому класі, який комфортно мешкає у дошкільному закладі та щодня досліджує навколишній світ в умовах Нової української школи. Юні вихованці подарували колегам концерт та проявили свої можливості під час проведення інтегрованого навчання, зокрема діяльнісний підхід «Щоденні 3» та «Щоденні 5» разом, з учителем початкових класів Марією Кирилівною Музиченко.