ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Новини

Новини: 1158
2 бер. 2019

Зональні змагання з баскетболу

02 березня 2019 року у спортивних залах Звенигородської ДЮСШ та Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. імені Тараса Шевченка відбулися зональні змагання із баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів загальної середньої освіти.
1 бер. 2019

Фестиваль учнівської творчості

У Звенигородському будинку культури відбувся районний фестиваль учнівської творчості, прсвячений 205-ій річниці від дня народження великого генія і пророка українського народу Тараса Григоровича Шевченка
28 лют. 2019

Зустріч з питань ЗНО-2019

28 лютого 2019 року на базі Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради відбулася традиційна зустріч випускників 11-х класів району з кандидатом педагогічних наук, помічником ректора Уманського державного педагогічного університету ім..П.Тичини, відповідальною за організацію та проведення ЗНО Світланою Володимирівною Цимбал-Слатвінською.
27 лют. 2019

Презентація дитячої поетичної збірки «Лелече новосілля».

Нещодавно вийшло у світ нове дитяче видання, збірка віршів «Лелече новосілля» київського поета, публіциста, кіносценариста, заслуженого журналіста України, лауреата премії імені Наталі Забіли Аркадія Степановича Музичука. Юні художники Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату з великим нетерпінням чекали на цю подію, адже саме їм випала честь ілюструвати збірочку.
21 лют. 2019

ОНЛАЙН-ДІАЛОГ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

21 лютого 2019 року о 12 годині відбувся Онлайн-діалог між викладачами Львівського національного університету імені Івана Франка та педагогами і учнями 10-11 класів Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату.
20 лют. 2019

Семінар учителів української мови та літератури

20 лютого у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради відбувся семінар учителів української мови та літератури.
20 лют. 2019

Небесна Сотня. Герої не вмирають…

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги до подвигу Героїв Небесної Сотні у освітніх закладах району проведено інформаційний марафон пам’яті під загальним гаслом «Небесна Сотня. Герої не вмирають…»
19 лют. 2019

Засідання районного клубу молодого вихователя

19 лютого в закладі дошкільної освіти № 7 «Червоненька квіточка», проведено засідання районного клубу молодого вихователя на тему «Формування мовленнєвої компетенції дошкільника засобами народознавства, керівник Наталія Нестеровська
18 лют. 2019

Обласна акція «СТОП булінг»

Отримавши естафету від Чорнобаївського району учні Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 долучилися до акції та відзняли відеоролик «Стоп булінг. Ми за дружбу». Естафету передано Корсунь-Шевченківському району.
15 лют. 2019

Вже пройшло тридцять літ, промайнуло птахами, Проте пам’ять болить про події Афгана…

15 лютого 2019 року в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.