ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Новини

Новини: 1158
11 січ. 2019

Як зробити урок історії цікавим

11 січня в Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства на тему «Як зробити урок історії цікавим». Педагоги району презентували колегам свій досвід, поділились методичними родзинками, які використовують в щоденній роботі.
11 січ. 2019

Тренінг «Впровадження програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

10 січня 2019 року на базі Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся навчальний тренінг на тему: «Впровадження програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»». У тренінзі взяли участь 27 заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організатори освітніх закладів району, методист районного методичного кабінету відділу освіти з виховної роботи. Заняття проводила завідувач лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Кудін Валентина Семенівна.
9 січ. 2019

Майстер-клас для вчителів фізики

09 січня 2019 року в Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка було проведено майстер-клас для вчителів фізики з проблеми «Використання інтерактивних технологій на уроках фізики».
9 січ. 2019

Тренінг «Біоадекватна методика – основа гуманного уроку»

9 січня 2019 року у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся тренінг «Біоадекватна методика – основа гуманного уроку» для вчителів з основ здоров’я та початкових класів Звенигородського району. У творчій атмосфері педагоги працювали з Світланою Анатоліївною Гарячою, кандидатом педагогічних наук, завідувачем кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
9 січ. 2019

Будуємо сім’ю на християнських цінностях

09.01.2019 в приміщенні Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка Звенигородської районної ради для вчителів, класних керівників, вихователів дошкільних закладів, голів батьківських комітетів Звенигородського, Тальнівського, Шполянського, Катеринопільського, Лисянського районів проведено зональний захід на тему «Збудування сім’ї на християнських цінностях».
4 січ. 2019

Семінар «Стоп булінг»

4 січня 2019 року у Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів – спортивному ліцеї відбувся районний семінар-практикум для спеціалістів психологічних служб на тему «Протидія булінгу у закладах освіти», який підготували та провели соціальний педагог Л.А.Дивнич та практичний психолог Н.М.Ткаченко.
4 січ. 2019

8 січня розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО

8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
3 січ. 2019

Результати І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Результати І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
26 груд. 2018

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2018-2019 навчальному році

22 грудня 2018 року в Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка відбувся районний етап олімпіади з трудового навчання в якому взяли участь 13 учнів 8-11 класів з 7 закладів загальної середньої освіти району.
23 груд. 2018

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

23 грудня 2018 року команда учнів з навчальних закладів Звенигородського району взяла участь у VІІІ Черкаській міській олімпіаді «Юні знавці Біблії».