ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Герої не вмирають

28 черв. 2016
22 червня 2016 року в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів-спортивному ліцеї Звенигородської районної ради відкрили меморіальну дошку випускнику школи, справжньому патріотові Батьківщини Нетесюку Михайлу Миколайовичу, який навчався в закладі з 1985 по 1989 р.

22 червня 2016 року в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів-спортивному ліцеї Звенигородської районної ради відбувся захід, що надовго запам’ятається всім присутнім на ньому. Цього дня відкривали меморіальну дошку випускнику школи, справжньому патріотові Батьківщини Нетесюку Михайлу Миколайовичу, який навчався в закладі з 1985 по 1989 р.

Михайло Нетесюк народився 24 вересня 1973 року у Звенигородці, навчався  спочатку у загальноосвітній школі № 2, пізніше - Звенигородській школі-інтернаті, проходив строкову службу в Збройних силах України.

Події, що відбулися в нашій країні в 2014 році, не залишили байдужим Михайла Миколайовича. Він не міг залишитися осторонь того, що відбувається на Сході нашої держави.

Мобілізований 29 квітня 2015 року, проходив службу рядовим солдатом у 184 навчальному центрі міста Старичі Львівської області, у військовій частині 1603 міста Димитров Донецької області. Загинув в бою другого січня 2016 року на 42-му році життя.

У заході, зорганізованому адміністрацією школи-інтернату (директор Волощук О.В.), взяли участь демобілізовані учасники війни за збереження територіальної цілісності України Куліков С.С. (депутат обласної ради), Зацарінний О.І. (депутат Звенигородської міської ради), Прудиус С.А., депутат обласної ради Озірний О.А.,  голова райдержадміністрації Довбуш В.М., голова районної ради Кучер В.П., методист райметодкабінету Неумитий В.М., працівники Звенигородсько-Лисянського об’єднаного військомату.

«Дорогою ціною обходиться Україні незалежність…

Герої не вмирають, поки їх пам’ятають…

Школа повинна виховувати патріотизм…

Ми не повинні бути байдужими…»

Такими були головні заклики виступаючих.

 

З вдячністю присутні потисли руку батьку Героя, який був присутній на відкритті меморіальної дошки на честь сина …