ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Охорона праці

     На виконання плану спільних заходів УДАІ УМВС у Черкаській області та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 14.08.2013 №13/9-902, та відповідно до наказу від 20.08.2013 № 356 відділу освіти райдержадміністрації,   з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в період навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх,  у навчально – виховних закладах в період з 20.08.2013 по 20.09.2013 проведено місячник „Увага!Діти-на дорозі!”, під час якого:

 

1.Обговорені на серпневих педагогічних радах проблеми щодо запобігання загибелі та травмування дітей в автопригодах і визначені шляхи поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки на автошляхах.

 

2. Проведені батьківські збори, на яких проінформовані батьки про факти ДТП з дітьми, їх причинами та особливостями перевезення неповнолітніх автотранспортом.

 

3. Проведені Єдині уроки з Правил дорожнього руху.

 

 

урок з правил дорожнього руху у

Звенигородській спеціалізованій школі I-III ступенів

№ 1

4. Проведені тематичні загальношкільні заходи з правил дорожнього руху із залученням представників ВДАІ.

 

відкриття місячника "Увага! Діти-на дорозі!" у Стецівському НВК

 

5. Проведені конкурси з безпеки дорожнього руху, виступи агітбригад загонів ЮІР та тематичні театралізовані уроки для молодших школярів.

відеоурок з Правил дорожнього руху у Звенигородській

загальноосвітній школі I-III ст. №2

 

6. Поновлені куточки з безпеки дорожнього руху, шкільні майданчики та автомістечка з практичного засвоєння правил дорожнього руху.